Jesteś tutaj
Home > Lifestyle > 10 najlepszych zabawek na święta

10 najlepszych zabawek na święta

najlepsze zabawki na swieta

Największy sklep z zabawkami na świecie, znajdujący się w Londynie Hamleys, co roku ogłasza listę mających najlepiej sprzedawać się w czasie nadchodzących świąt zabawek. Jeśli w Waszym gronie osób do obdarowania bożonarodzeniowymi prezentami znajdują się dzieci, rzućcie okiem na poniższe propozycje – już za niewiele ponad 71 PLN można nabyć zabawkę z tej prestiżowej listy.

Oto lista 10 najlepszych zabawek na święta według brytyjskiego Hamleys.

1. Leappad Ultra

najlepsze zabawki na swieta leap pad

Tablet edukacyjny zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach.Kryje w sobie dziesiątki gier, zabawnych  aplikacji, filmików i innych edukacyjnych gadżetów. Ma też funkcje dostępne w tabletach  dla dorosłych, min. dostęp do internetu i kamerę.
Cena: ok. 625 PLN
2. Robo Fish

najlepsze zabawki na swieta robofish

To już od kilku miesięcy, czyli jeszcze na dość długo przed Bożym Narodzeniem, jedna z najszybciej wyprzedających się zabawek wszechczasów. Mieszczący się w zabawce mechanizm, po wrzucenie do wody idealnie imituje ruchy pływającej ryby.
Cena: ok. 70 PLN

3. Furby Boom

najlepsze zabawki na swieta furby boom

Mówi, tańczy, śpiewa, a dzieci uwielbiają go przytulać. Choć ten słodki futrzak jest dostępny w sprzedaży od kilku sezonów, wciąż należy do flagowych produktów firmy Hasbro. Wciąż udoskonalany i wyposażany w nowe funkcje, Furrby od lat jest dla wielu dzieci najlepszą zabawką pod choinkę.

Cena: ok. 375

4. Teksta Puppy

najlepsze zabawki na swieta teksta

Piesek-robot, który szczeka, piszczy i wykonuje sztuczki reagując na otaczające go dźwięki  i światło. Porusza się śledząc ruch rąk dziecka, więc można go np. nauczyć tańczyć do ulubionej piosenki. Idealna zabawka na święta dla tych dzieci, które marzą o własnym zwierzątku.
Cena: ok. 375 PLN

5. VIP Pets

najlepsze zabawki na swieta vip pets

Kolekcja małych zwierzątek-celebrytów, przeznaczona dla dziewczynek. Wszystkie urocze, kolorowe figurki można czesać i stylizować aby jak najlepiej zaprezentowały się w światłach kamer i fleszy paparazzi.
Cena: ok. 70 PLN

6. Legends of Chima

najlepsze zabawki na swieta lego

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej ósmego roku życia, okrzyknięta już teraz arcydziełem marki Logo. Zabawa w plemiona walczące przeróżnymi rodzajami broni z pewnością przypadnie do gustu najbardziej chłopcom.
Cena: ok. 625 PLN
7. Doc McStuffins Doctor’s Bag

najlepsze zabawki na swieta doctor mc stuffin

Torba tej sześcioletniej pani doktor, uwielbianej przez dzieci, przyda się wszystkim właścicielom pluszaków. Znajdujący się w niej termometr, stetoskop i inne przyrządy lekarskie pomogą przywrócić zdrowie ukochanym przytulankom.
Cena: ok. 130 PLN

8. Monster High 13 Wishes Dolls

najlepsze zabawki na swieta monster high 13 zyczen

Seria lalek opartych na postaciach z najnowszego DVD o przygodach uczennic ze szkoły  Monster High – 13 życzeń. Każda z nich ma swoje zwierzątko, pamiętnik, szczotkę i inne akcesoria. Idealna zabawka na święta dla fanek Draculaury, Cleo de Nile, Frankie Stein i pozostałych dziewcząt z Monster High.
Cena: ok. 115 PLN

9. Chasin Cheeky

najlepsze zabawki na swieta chasing cheeky

Prezent przeznaczony dla młodszych dzieci, od trzeciego roku życia. Maluszki mogą bawić się z małpką rzucając obręcze na jej ogon i wyciągając banana z jej pyszczka, a także poszaleć z nią w energcznym, małpim tańcu.
Cena: ok. 130

10. Sulley Monster Mask

najlepsze zabawki na swieta maska sulley

Kolejna na tej liście najlepszych zabaweka na święta pozycja dla fanów przyjaznych potworów. Miękka i włochata maska oparta na postaci z Disney’owskiego filmu Potwory i Spółka, potworze Sulley. Usta maski poruszają się równocześnie z ustami dziecka, podobnie dzieje się też z brwiami potworka.
Cena: ok. 200 PLN

Jak myślicie, czy któraś z tych proponowanych przez Hamleys zabawek na święta spodobałaby się i Waszym pociechom?

Top