Jesteś tutaj
Home > Lifestyle > Eventy > Dzięki tym wydarzeniom pokochasz Poznań jeszcze bardziej

Dzięki tym wydarzeniom pokochasz Poznań jeszcze bardziej

miasto poznan wydarzenia kulturalne

Poznań – jedno z największych miast polskich słynące z wyjątkowych i niemożliwych do podrobienia rogali marcińskich oraz swoistego charakteru. Stolica Wielkopolski tętni życiem, jest chętnie odwiedzana przez młodszych i starszych spragnionych niezapomnianych wrażeń. Oto najlepsze wydarzenia w Poznaniu w najbliższym czasie, dzięki którym Poznań stanie Ci się jeszcze bliższy niż dotychczas!

Disco bez hałasu

Sposób na niezapomnianą imprezę, która pozwoli wybornie się bawić, a równocześnie nie pozostawić z tępym dudnieniem w uszach? Silent disco! Już 3 września w Zagro Plaża Rataje odbędzie się SIlent Disco nad Wartą. To połączenie uroku plaży z dobrym jedzeniem, całą masą pysznych zimnych napoi oraz ekipą, z którą nie sposób się nudzić. Nie pozwól, by ominęła Cię ta najgłośniejsza cisza w mieście.

Silent Disco nad Wartą to aż trzy kanały muzyczne, które pozwolą przenieść się do takiego świata muzycznego, jaki lubisz. Kanał 1 przejmie Dirty Daniels i zafunduje spragnionym dobrej zabawy najlepsze house’owe hity. Kanał 2 to DJ Jasiu, który przeniesie uczestników w taneczne lata 80 i 90. Kanał 3 to na razie niespodzianka, którą odkryjesz pojawiając się na wydarzeniu. Jedno jest pewne – podczas tego wydarzenia nie uda Ci się ustać w jednym miejscu!

Rock’n’rollowe brzmienia u Bazyla

A co się dzieje w Poznaniu w drugiej połowie września? Dużo się dzieje! 17 września w Klubie u Bazyla mieszczącym się przy ulicy Św. Wojciech 28 pojawi się Black River. To formacja znana z rock’n’rollowych brzmień oraz niesamowitej energii koncertowej. W czasie najbliższego koncertu w Poznaniu grupa będzie promować swój najnowszy album zatytułowany „Humanoid”.

Black River jest zespołem łączącym utalentowanych artystów znanych z innych formacji, takich jak Behemoth, Rootwater, Geisha Goner, Hunter, Vesania, Dimmu Borgir czy Neolithic. Grupa wraca na scenę po kilkunastoletniej przerwie z krążkiem, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków oraz fanów. Już wkrótce zespół w składzie: Maciej Taff, Piotr „Kay” wtulich, Artur „Art” Kempa, Tomasz „Orion” Wróblewski oraz Dariusz „Daray” Brzozowski pojawi się na poznańskiej scenie. Prócz materiału z ostatniej płyty będzie okazja, by posłuchać kawałków z poprzednich krążków „Black River” oraz „Black’n’Roll”. O wszystkim istotnym co się dzieje w poznaniu przeczytasz na rytmy.pl.

Królowa polskiej sceny muzycznej w Poznaniu

Zwieńczeniem koncertowych wrażeń w Poznaniu będzie koncert Kasi Nosowskiej. 19 września artystka odwiedzi Nocny Targ Towarzyski, by w wyjątkowych okolicznościach dać równie wyjątkowy występ. To wydarzenie w Poznaniu, którego nie sposób przegapić.

Katarzyny Nosowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. To wyjątkowa wokalistka obecna na polskiej scenie muzycznej już od ponad 30 lat. Przez ten czas zdążyła zaczarować publiczność na wiele sposobów, pozyskać wielu oddanych fanów, zdobyć Paszport „Polityki”, siedemnaście Fryderyków, dwadzieścia Platynowych i siedem Złotych płyt zarówno solowo, jak i z grupą Hey. Jej koncerty dają niesamowitą energię i pozwalają skutecznie oderwać się od codzienności w towarzystwie wyjątkowych brzmień.

Top