Jesteś tutaj
Home > Lifestyle > 5 najlepszych markowych okularów przeciwsłonecznych

5 najlepszych markowych okularów przeciwsłonecznych

modne markowe okulary przeciwsloneczne

Okulary przeciwsłoneczne nie są dzisiaj już tylko ochroną przeciw promieniom UV, ale coraz częściej stają się ważnym elementem ubioru, gadżetem, bez którego rzadko wychodzi się z domu, i to nie tylko latem. Ciemne okulary mogą idealnie dopełnić modny look lub bezlitośnie go zepsuć, dlatego najbezpieczniej jest zawsze wybierać markowe okulary przeciwsłoneczne – takie akcesorium z luksusowym logo nie tylko podkręci każdą stylizację, ale także doda pewności siebie i przebojowości każdemu, kto je założy.

Oto 5 najpopularniejszych na świecie marek okularów przeciwsłonecznych:

1. Ray-Ban

markowe okulary przeciwsloneczne raybanStworzony w 1937r Ray-Ban jest dzisiaj zdecydowanie najlepiej globalnie sprzedającą się marką okularów przeciwsłonecznych, uwielbianą przez gwiazdy i celebrytów. Sztandarowymi modelami okularów Ray-Ban są modele Aviator i Wayfarer. Te pierwsze, w cienkich metalowych oprawkach zostały stworzone na potrzeby amerykańskich lotników wojskowych i następnie opatentowane, a prawdziwa gorączka na ten model rozpoczęła się po filmie Top Gun z udziałem Toma Crusea. Drugim najlepiej sprzedającym się modelem marki jest Ray-Ban Warefarer, w szerokich plastikowych oprawkach, spopularyzowany przez największe gwiazdy Hollywod, min. Jamesa Deana i Marylin Monroe. Ray-Bany to markowe okulary dostępne dzisiaj w wielu przedziałach cenowych, dzięki czemu stały się luksusem, na który stać coraz więcej osób.

2. Oakley

markowe okulary przeciwsloneczne oakleyOakley to marka najlepiej sprzedających się okularów sportowych na świecie. Ich cena jest dość zaporowa, ale idzie w parze z najwyższą jakością i niezwykłą trwałością matriałów, z jakich są wykonane, dlatego ich zakup staje się dobrą inwestycją na długie lata. Oryginalne, ultra-nowoczesne designy i żywe kolory, tak oprawek jak i samych szkieł, to znaki rozpoznawcze amerykańskiej marki Oakley, produkującej ulubione okulary słoneczne sportowców.

3. Prada

markowe okulary przeciwsloneczne pradaPrada to jeden z najbardziej renomowanych domów mody na świecie. Wszystkie produkty z logo tej włoskiej marki są symbolem wysokiego statusu społecznego i najlepszego wyczucia stylu. Prada rok w rok dyktuje trendy w modzie, a cokolwiek zaprezentuje na wybiegach, staje się must-have sezonu. Nie inaczej jest z jej okularami słonecznymi, które słyną ze swojego szyku , elegancji i doskonałego wykonania z troską o najmniejsze detale.


Nic więc dziwnego, że mimo dość wysokich cen te markowe okulary przeciwsłoneczne należą do najchętniej kupowanych na całym świecie.

4. Gucci

markowe okulary przeciwsloneczne gucciFirma Gucci rozpoczęła swoją działalność na początku lat 20stych ub. w. we Florencji, jako zakład produkujący walizki i siodła. Od tamtej chwili firma nieustannie parła do przodu – rozwijała swój wyszukany styl, zaczęła kreować trendy, aby w końcu stać się jedną ze światowych marek wiodących prym w modzie i akcesoriach. Dzsiaj Gucci stanowi kwintesencję luksusu, eleganckiego, seksownego i nowoczesnego stylu. Takie też są okulary przeciwsłoneczne tej marki, a wśród ich bogactwa stylów i rozpiętości cenowej każdy może znaleźć coś dla siebie bez konieczności rozbijania banku.

5. Dolce&Gabbana

markowe okulary przeciwsloneczne dg madonnaDolce&Gabbana to kolejna włoska marka, której okulary słoneczne należą do najlepszych na świecie. Esencja tej marki kryje się w niezwykle trudnym łączeniu kontastów – wszystkie produkty sygnowane D&G z założenia mają być ponadczasowe przy jednoczesnym odzwierciedlaniu najnowszych trendów . Domenico Dolce i Stefano Gabbana w 2010r. wypuścili na rynek linię okularów przeciwsłonecznych MDG, która została stworzona przy współudziale Madonny, i która do dzisiaj należy do najlepiej sprzedających się modeli tej marki.

Macie w swojej kolekcji któreś z tych markowych okularów przeciwsłonecznych ?

Top